آتلیه کودک کمی صبر کنید ...

درباره ما بیشتر بدانید

آتلیه سهند زیر مجموعه مجتمع و لابراتوارسهند (بزرگترین و مجهزترین مرکز چاپ عکس و آلبوم دیجیتال در کشور می باشد )این مجموعه در اصل در سال ۱۳۳۹ در شیراز به عنوان آتلیه تخصصی پرتره تاسیس گردید. یکی از قابلیت های مجتمع عکس و فیلم سهند ، برخورداری از بروزترین و مجهزترین ابزار عکسبرداری و فیلم برداری می باشد این مجموعه با داشتن فضای مناسب و دکوراسیون متفاوت و نیروهای های کارآمد و آموزش دیده در زمینه عکاسی عروس و داماد ، عکاسی کودک ، عکاسی نوزاد قادر به جلب رضایت هر نوع سلیقه و سطح انتظاری میباشند. مجموعه آتلیه عکاسی کودک به واسطه تجربه بالا و ابزارآلات مجهز در صدد گرفتن نمره قبولی از هر گونه سلیقه برآمده است، زیرا که هدف اصلی ما جلب رضایت شما عزیزان میباشد. ما بهترین نوع تبلیغ را تعریفِ و تبلیغ زبانی از سویِ مراجعه کنندگان میدانیم و پس از نیم قرن تجربه به مسیر خود در این صنعت کاملا آگاهی و تسلط داریم. لازم به ذکر است مجموعه آتلیه کودک تمامی محصولات خود ر با ضمانت به مشتریان ارائه میکند. پیشاپیش از انتخاب شما مسروریم. آتلیه کودک(مجتمع و لابراتوار سهند)

درباره ما بیشتر بدانید

آتلیه سهند زیر مجموعه مجتمع و لابراتوارسهند (بزرگترین و مجهزترین مرکز چاپ عکس و آلبوم دیجیتال در کشور می باشد )این مجموعه در اصل در سال ۱۳۳۹ در شیراز به عنوان آتلیه تخصصی پرتره تاسیس گردید.

سخن مدیر مجتمع عکس و فیلم سهند :

اولین بار ۷ سال داشتم که پنهانی صندلی عکس پرسنلی آتلیه پدربزرگ را به پشت دوربین فانوسی قراردادم و برای لذت بردن از صدای دگلانشور دوربین مقدس عکاسی با آن دوربین که سالیان سال است صدایش را کسی نشیده سرگرم شدم و بازی کردم ، صدای چلیک دوربین برایم لذت بخش بود ،

وقتی ۱۰ ساله بودم معنی نور ، رنگ و عکس و عکاسی  …. را با چشم های خود میدیدم و درک میکردم که عکس چیست ، عکاسی یعنی چی ؟

از آن روزگار قریب به ۳۰ سال میگذرد و در این ۳۰ سال روزی نشده که از عکس گرفتن و صدای چلیک دوربین لذت نبرم ،ما به کار خود علاقه داریم ، عشق می ورزیم و با عشق لحظات زیبا و به یاد ماندنی را در قاب تصویر نقش می بندیم .

مجتمع عکس و فیلم سهند

یکی از قابلیت های مجتمع عکس و فیلم سهند ، برخورداری از بروزترین و مجهزترین ابزار عکسبرداری و فیلم برداری می باشد این مجموعه با داشتن فضای مناسب و دکوراسیون متفاوت و نیروهای های کارآمد و آموزش دیده در زمینه عکاسی عروس و داماد ، عکاسی کودک ، عکاسی نوزاد  قادر به جلب رضایت هر نوع سلیقه و سطح انتظاری میباشند.توانایی های این مجموعه به واسطه امکانات و تجهیزات و تولید آلبوم و فیلم کاملتر می گردد بدین وسیله تمامی پروسه عکسبرداری چاپ و تولید آلبوم در کو تاهترین و به بهترین ن