آتلیه کودک کمی صبر کنید ...

عکاسی از کودک دو تا چهار سال

عکاسی از کودکان در سن دو تا چهار سال به محدوده میانی عکاسی از کودک مربوط میشود.

عکاسی از کودک دو تا چهار سال

در این مرحله از عکاسیِ کودک، ما نیاز به ایده و طرح های متفاوتی داریم زیرا به اصلاح کودک از آب و گل درآمده و میتوان به عکاسی ها نقش داد و فیلمنامه های کوتاه کودکانه را در عکاسی اجرا کرد. کودک در این سن تقریباً تمام قابلیت های یک انسان را دارا میباشد در حالی که حس کودکانه قوی تری را به عکس میدهد.

در مورد طرح ها و مدل های عکاسی، تیمِ آتلیه کودک به شما مشاوره خواهد داد و همچنین میتوانید از مدل ها  و طرح های پیشین نیز دیدن فرمایید، همچنین نکاتی در مورد ترکیب رنگ و ژست ها به شما منتقل خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را در کنار هم بگیریم.

همچنین میبایست توجه داشته باشیم که طرح ها و نقش ها بسیار زیاد است و باید برای شناخت بیشترِ سلیقه خود با کارشناسان عکاسی مشاوره کنید تا بیشتر به آنچه که در ذهن دارید نزدیک تر شوید. تصمیم در مورد این که از سلیقه خود و عکاس چه طرح و برنامه ای را میخواهید و انتظار دارید نکته بسیار مهمی است که ما با دانش عکاسی شما را در این راه یاری میکنیم.

پروژه عکاسی از کودکان تا مرز چهار سال به مراتب راحت تر و اصولی تر از سایر موارد پیش خواهد رفت زیرا که در این حالت کودک به حرفهای شما گوش میدهد و میتوان خیلی چیز ها را به کودک فهماند. حتی میتوان ژست ها و مدل های عکاسی را گرفت .این سن از عکاسی هم در مورد عکس های سریالیِ دوران کودکی بسیار مهم میباشد و جزء جدایی ناپذیرِ عکاسیِ کودک میباشد.این رده سنی هم به مانند دیگر عکس ها مراحل طراحی و گرافیست را خواهد گذراند .مجموعه آتلیه کودک در تمام مراحل طراحی با شما در تماس خواهد بود و بنا به درخواست و سلیقه شما به طراحی عکس ها خواهد پرداخت.

مجموعه آتلیه کودک با کادر مجرب و تیم تخصصی در همه زمینه های عکاسی همچنین عکاسی کودک و همچنین با دارا بودن بهترین متریال کارهای خود را با ضمانت یک ساله و ضمانت بازگشت بی قید و شرط هفت روزه بازگشت ارائه میگردد.