آتلیه کودک کمی صبر کنید ...

عکاسی از نوزاد

ثبت اولین لحظات زندگی فرزند دلبند خودتان را به آتلیه کودک و تیم مجرب ما بسپارید

عکاسی از نوزاد

 

عکاسی نوزاد به همان اندازه که برای والدین فوق العاده به نظر می رسد مستلزم تخصص و تجهیزاتی است که یک آتلیه حرفه ای فراهم می گردد.

مهمترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین 5 تا 14 روزگی است زیرا که در این مدت بدن نوزاد دارای بافت نرم و انعطاف پذیر میباشد و در این شرایط فرم عکس ها بهتر میماند. کودک را صبح ها بعد از شیر خوردن در حالت استراحت به آتلیه ببرید تا در حالت آرام و بهتری قرار بگیرید.

دمای اتاق: اتاق برای عکاسی از نوزاد باید دارای دمای مناسب داشته باشد ، زیرا که عکس های نوزاد بدون لباس شیرین تر است و میبایست دمایی را فراهم کنیم که در آن نوزاد دچار ناراحتی نشود.

چیدمان صحنه: صحنه را میبایست به انواع پتوها، تشک نوزاد، پارچه ها، کلاه، لباس وانواع ابزار کودکانه مجهز کنیم تا  طیف وسیعی از مدل های عکاسی را مهمان ما باشید.همچنین باید حواسمان باشد که صحنه را زیاد شلوغ نکنیم زیرا که نوزاد سوژه ای ساده برای عکاسی است و صحنه شلوغ یک پاروکس منفی را ایجاد میکند.

 

حفظ آرامش: همانطور که میدانید عکاسی از نوزاد یکی از دشوارترین انواع عکاسی به شمار می آید زیرا که نیازمند تمرکز و حوصله فراوان میباشد، در روزهای عکاسی سعی کنید لباس های راحت و خنک بپوشید و به عکاسان این اجازه را بدهید تا با حوصله به کار خود برسند.

جزئیات: در بسیاری از موارد میبایست تمام توجه خود را به صورت نوزاد معطوف کرد و عمق میدان را در اختیار آن قرار داد همچنین عکاسی از نوزاد با جزئیات آن است که زیبایی خود را نشان میدهد توجه به چشمها ،لبها،انگشتان و...نوزاد میتواند به شیرین تر شدن خاطراتش بیفزاید.

شکار لحظات: لحظاتی ماننده خمیازه کشیدن نوزاد ، تکان خوردن ، خندیدن و ... لحظاتی است که باید توسط شخصی که عکاسی نوزاد میکند شکار شود و این کار فقط از دست عکاس نوزاد با تجربه بر می آید . اگر نوزاد دارای خواهر و برادر میباشد حتما از آن ها نیز در عکسها استفاده کنید.

 

نوزادان به دلیل انرژیِ حسیِ بالایی که دارند اغلب این انرژی را به ما هم منتقل میکنند به خاطر همین در هنگام مشاهده نوزادان اغلب حس شادی و سرور داریم اما دوران نوزادی و کودکی به سرعت سپری میشود و اگر شما در صددِ ماندگار کردن این لحظات هستید میبایست هر چه سریعتر دست به کار شوید و این لحظات را ثبت کنید . ما در آتلیه کودک این کار را به سرعت، با دقت و با بالاترین کیفیت برای شما در آتلیه ها با دکور های متنوع در آتلیه کودک انجام خواهیم داد. ساخت آلبوم کودک یکی از با ارزش ترین کارهایی است که نمیتوان ارزش مادی برای آن در نظر گرفت و همیشه میتوان از تماشای آن لذت برد. شما میتوانید نمونه کار های ما را در سایت و نمونه کارهای آتلیه کودک را با مراجعه به مکان آتلیه کودک( میدان پونک،کوچه رمضانی) مشاهده کنید و جنس مواد به کار رفته و جنس عکس ها، عکاسان و همچنین آتلیه ، دکور و تیم تخصصی آتلیه کودک را از نزدیک مورد مشاهده قرار دهید و تصمیم خود را عملی کنید.

 

آتلیه کودک با بیش از 40 سال تجربه در صنعت عکاسی و چاپ در کشور.