آتلیه کودک کمی صبر کنید ...

عکاسی از کودک چند ماه تا یک سال

عکاسی از نوزادان چند ماه تا یکسال با عکاسان مرتبط با عکاسی کودک و آتلیه و فرآیند چاپِ مدرن

عکاسی از کودک چند ماه تا یک سال

عکاسی از نوزادان در این سن نیازمند دانستن نکات ساده اما بسیار مهم میباشد. کودکان در این سن چشم های باز دارند و میتوانند بخندند همه این صحنه ها بسیار ایده آل برای عکاسی میباشند که یک عکاس حرفه ای میبایست آنها را شکار کند . معمولا در عکاسی نوزاد ها و کودکان از خواهر و برادر و همچنین والدین هم در مدل های عکاسی استفاده میکنیم. مجموعه آتلیه کودک در مورد عکاسی کودکان تجاربِ بسیاری دارد و البته شما میتوانید با مشاهده آلبوم ها و کارهای قبلی به نظر ایده آل برسید.

لباس های یک رنگ و البته هماهنگ در عکاسی از این رده سنی از کودکان بسیار تاثیر گذار است . همچنین سعی کنید از چند دست لباس در عکاسی استفاده کنید که این امر نیز به زیبا تر شدن سریال عکس ها کمک میکند. البته که ما در آتلیه کودک تمام ابزار آلات لازم برای عکاسی از کودک در هر سنی را بصورت کاملاً بهداشتی در اختیار شما قرار میگیرد اما بعضاً به دلیل اختلاف سلیقه های احتمالی و ستِ خانوادگی لباس های خود را به همراه داشته باشید.

والدین همچنین از لباس های راحت برای روز عکاسی استفاده کنید زیرا مراحل عکاسی ممکن است طولانی شود و احتیاج به حوصله و دقت فراوان دارد.زیرا در بعضی مواقع ممکن است برای شکار لحظه های مورد نیاز منتظر واکنش های طبیعی از سمت کودک باشیم که این امر اندکی زمان بر میباشد در حالت عادی نیز درست کردن حالت های کودک و عکاسی زمانبر میباشد و والدین خود میدانید که بی حرکت ماندن و دادن شکل خاصی به نوزاد به راحتی ممکن نیست اما در حالات لحظه ای که کودک به خود میگیرد باید بهترینش را شکار کرد که البته با عکاسان حرفه ای مجموعه آتلیه کودک جای هیچ نگرانی ای نیست.

همچنین توجه داشته باشید که از بین عکس های گرفته شده به انتخاب خود شما و البته با مشاوران تصویریِ ما چند عکس انتخاب شده  و به مرحله رتوش و گرافیک منتق میشوند و شما والدین عزیز حتی به صورت مستقیم با گرافیست های خود در تماس خواهید بود و تمام حالات و شکل هایی را که شما در نظر دارید را دست های توانمند گرافیست های آتلیه کودک اجرا خواهند کرد. تا به مرحله چاپ و تایید نهایی آلبوم از سمت شما برسد. تیم آتلیه کودک در تمامی مراحل کنار شما خواهد بود.