آتلیه کودک کمی صبر کنید ...

عکاسی از کودک یک تا دو سال

مرحله بعد از نوزادی و شیرینیِ خاص کودک شما میتواند با همان تصویرِ نوزادی اما با امکان استفاده از ژست های بیشتر صورت پذیرد.

عکاسی از کودک یک تا دو سال

همانطور که گفته شد در مورد عکاسی کودکان در سنین مختلف مطالبی است که به سمع و نظر شما میرسانیم. در مورد عکاسی از کودکان بین یک تا دو سال به چند نکته بایستی توجه داشت . اول اینکه این کودکان کم کم لب به سخن گشوده و کلماتی را به زبان می آورند و همچنین حرکت میکنند بصورت چهاردست و پا یا بعضاً راه رفتن های کوتاه و میتوانند بایستند. اینها نیز ژست های جالب و زیبایی برای عکاسی میباشند. در این سن همچنین موهای کودک رشد کرده و ظاهر تغییر کرده.

شناخت کودک نسبت به والدین بیشتر شده و میتوان از ژست ها و حرکات زیبایی را آفرید. سن کودک زیاد افزایش پیدا نکرده اما همانطور که گفته شد تفاوت ها در ظاهر بسیار قابل مشاهده خواهد بود.

عکاسی از کودکان بین چهل و پنج روز تا یک سال دارای فرآیند یکسانی میباشد که با سایر رده های سنی در عکاسی متفاوت میباشد. خنده های ناگهانی کودک و واکنش های بدنی و مدل های طبیعیِ عکاسی محسوب میشوند. همچنین مجموعه آتلیه کودک دارایِ تم ها و دکورهای متنوع و جذاب جهت عکاسی میباشد و نوع دکوراسیون عکاسی بنا به نظر شما انتخاب میشود. آتلیه کودک با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت عکاسی و چاپ کیفیت تمام محصولات خود را به شما عزیزان تضمین میکند.

در مورد عکس های سریالی نیز که قبلاً صحبت شد، این رده ی سنی نیز نقش محوری دارد زیرا ابتدای راه رفتن ، رشد دندان ، رشد موها و اولین قدم ها و خنده ها و ... از بهترین لحظات هستند که میشود در عکاسی ثبت کرد .با عکاسان مجربِ ما هیچ نگرانی ای در مورد ثبت لحظه هاتون نداشته باشید و همه چیز رو به ما بسپارید و خودتون فقط شاهد ثبت لحظه های زیبا باشید.

همچنین شما میتوانید بعد از انتخاب عکس ها و مشاوره در مورد آلبوم ، بطور مستقیم با گرافیست های خود در تماس بوده و هر طرح، جلوه،مدل، و عکسی را که میخواهید بوسیله دستان توانمنده گرافیست های تیم آتلیه کودک خلق کنید . البته رضایت مشتری برای آتلیه کودک اولین شرط و هدف تبلیغاتی ما تبلیغات شفاهی میباشد